voiko

Airsoft aseella ampua 4,5 teräskuulaa. Miten kävis jos kokeilis
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei, liian pieniä ovat. Kuula ehkä maksimissaan lentäisi pari metriä tuurilla tai vain tippuisi piipusta.

Äänestä

Ilmakiväärin amuksia meinaat? Ensiks ne ei lennä mihkään toiseks saattaa rikkoo hop upin

Äänestä

En suosittele ampumaan ilmakon panoksia, jos haluat kokeilla sitä niin kannattaa ampua sitten ehkäpä jollain honkkarin 20€ maksavalla jousitoimisella lelupistoolilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä vaan kirjoitti:

Airsoft aseella ampua 4,5 teräskuulaa. Miten kävis jos kokeilis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu