Rintaliivit (HELP!)

Siis kokoni on 70A voinko käyttää jo kaarituellisia? Auttaisitteko? :)
5115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

auttakaa pliis!

Äänestä

Voit käyttää :) Itellä sama koko(tai ehkä pitäs jo vaihtaa75A) ja ostin Lindexistä kaarituellisia :) maksaa joku vähä alle15€ mut aika usein alennuksessa :)

Äänestä

Kyllä voit käyttää : )

Äänestä

jep siis todelläaki voit käyttää, mul on 65A ja käytänkaarituellisia...:D

Äänestä

Ostin Seppälaistä 75a kuppiset rintsikat.... Ne on ihanat mut häiritseee ku ne oli tilannu vaan yhdet valkoset rintsikat?! Ei sit yhtään vähempää vois tilata.... :( :( :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua tarvitseva kirjoitti:

Siis kokoni on 70A voinko käyttää jo kaarituellisia? Auttaisitteko? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu