Eli olemme lähdössä asuntovaunulla iso koira mukanamme ja tahtoisimme tietää missä leirintäalueilla on hyvin tilaa vaunujen ympärillä, ettei tarvitsisi koiraa ihan parimetrisessä remmessä pitää. Virroilla ja Saarijärvellä olemme jo olleet tälläisissä paikoissa. Niistä tykkäsimme, mutta olisiko tälläisiä leirintäalueita muuallakin? Kerro kokemuksesi!
Vastaukset 4
- automatkailija
taikayö camping urjala koirapaikka
- nf
Kuopiossa ja Tuurissa ainaskin on tilaa.
- aurinkon nousu
Maisansalossa on oikein hyvin tilaa kaukana metsän reunassa.Mutta jos kestät sitä juoppojen huutoa ja kakaroitten kiljuntaa mutta viinaa pittää olla niin isännälle ensteks saa parhaan paikan. On muuten kokemusta.
- kanafarmari
Joku sfc-alue. Siellä sinut neuvotaan isännän toimesta oikeaan paikkaa. Muut karavaanaritoverit tulevat neuvomaan kaikessa. Koirakin otetaan hyvin vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092290Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???25920- 103896
- 71892
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha564823- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik24612- 60581