Kannaattako ostaa?

Kannattaako ostaa tollanen 48 pyttynen 4200cc mopo?


http://www.bigbikeriders.com/48cyl.htm


Kiitos asillisista vastauksista
2391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tossa on raiskattu ainakin 16 Kawasaki S1:n moottoria.
Alkuperäinen harrastus oli rakentaa noista 70-luvun triploista 5-pyttysiä ja istuttaa se orkkisrunkoon. Kawan triplan kampura kun menee osiin helposti ja sitä voi jatkaa.

Äänestä

mittaa ensin kasivarsiesi pituus ennenkuin suunnittelet sen ostoa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fude kirjoitti:

Kannattaako ostaa tollanen 48 pyttynen 4200cc mopo?


http://www.bigbikeriders.com/48cyl.htm


Kiitos asillisista vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu