JASMINE VILLAGE PLATANIAS

Menemme 4 1 kesällä Jasmine Villageen Plataniakselle, onko kokemuksia ko.paikasta
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olimme siellä noin 5 vuotta sitten, jolloin hotelli oli muistaakseni Finmatkojen Blue star hotelli. Nythän se ei enää taida olla? Eli ei ihan tuoretta tietoa. Hotelli oli aika iso ja siellä oli paljon portaita. Meillä oli 3 erillaista huonetyyppiä varattuna (iso seurue). Huoneiden taso vaihteli. Pääosin huoneet olivat aika mitättömät, mutta ihan ok kuitenkin. Aamupala hyvä ja monipuolinen. Uima-altaalla emme juurikaan aikaa viettäneet. Ranta aallonmurtajan oikealla puolella oli hyvä etenkin lasten kanssa (aallokko paljon pienempi). Hotellin sijainti on loistava, lyhyt matka joka puolelle.

Äänestä

ihan kiva hotelli..viime syksynä oltiin siellä isomalla porukalla..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


maatiainen kirjoitti:

Menemme 4 1 kesällä Jasmine Villageen Plataniakselle, onko kokemuksia ko.paikasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu