Juuri varasin perheellemme matkan kyseiseen hotelliin elokuulle. Nyt kaipaankin infoa hotellissa olleillta. Ruoka? Lasten ohjelma? Siivouksen taso? Ranta, -onko lapsille sopiva?
Kaikki info otetaan kiitollisena vastaan.
Sunwing Resort & Spa Side West Beach
4
975
Vastaukset
- 26
hei,onkohan ketään jolla olisi kokemuksia kyseisestä hotellista.Itsekkin kiinnostunut
- nesuliini
Moi! Olimme vuosi sitten lasten kanssa ko. hotellissa. Lapset oliva tuolloin 3v8kk v ja pienempi 1v10kk. Kaikki toimi mielestämme loistavasti. Otimme Sunwing Inclusiven ja se toimi hyvin pienten lasten kanssa, jotka eivät aina niin kovin kärsivällisiä ole odottamaan ruokaansa ;). Ruoka oli hyvää eikä missään vaiheessa ehtinyt kyllästymään, koska joka päivä buffet muuttui. Tietysti perussetit salaatit yms olivat samoja, mutta niiden lisäksi oli uusia ruokalajeja joka aterialla.
Uima-allasalue oli kiva lasten kanssa. Altaita oli 3 kpl, joista pienin ihan pienille. Tämä allas oli katettu valtavalla aurinkopurjeella. Uimarannalle oli lyhyt kävelymatka. Ranta oli siisti ja sopivan matala pienille lapsille.
Huoneen siivous oli ihan okei. Huomautettavaa ei ollut. Kaksio oli siisti ja sopivan kokoinen nelihenkiselle perheelle.
Iltaisin järjestettävä lastenohjelma vedettiin ruotsiksi. Eipä tuo näyttänyt meidän lapsia vaivaavan, itseä pikkasen ärsytti. Ymmärrän kuitenkin, että hotelli oli ladattu täyteet ruotsalaisia ja norjalaisia. Meidän lisäksemme oli samaan aikaan vain kaksi muuta suomalaista perhettä. Tai ei ainakaan useampaan törmätty.
Kaikinpuolin oli aivan loistava, rentouttava reissu lasten kanssa. Hauskaa matkaa! - Vesiliukumäki.
Onko kyseisessä hotellissa liukumäkeä? Tjäreborgin sivuilla lukee,että on,mutta en löydä kuvaa siitä koko netistä.
- ````?
Hei,
Onkohan kyseisen hotellin lähistöllä shoppailu mahdollisuutta.Sijaitsee ilmeisesti jossakin hieman syrjässä,mutta löytyykö kävelymatkan tienoilta kauppoja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827086Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635185Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163457Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370