Strippari polttareihin

Mistä löytäisi stripparin polttareihin?

Mieluiten tumma ulkomaalainen, mutta kyllä suomalainenkin kävisi.

Laitoin Johanna Tukiaisellekin viestiä, mutta ei ikinä tullut vastausta tekeekö se näitä hommia enää... :(

9

9268

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ehdotus vain

      Viekää uhrinne Turun Showtimeen !
      Strippaajaa tuntemattomien kavereiden luokse voi olla aika vaikeaa saada.

      • Irina Tundra

        Vanha kirjoitus, mutta vastaan silti, jos joku muu ihmettelee samaa. Strippari esim. www.irinatundra.net toimialueenaan koko Suomi, toki paikkakunta, missä polttarit pidetään, vaikuttaa hintaan. Ja ei ollenkaan vaikea saada tuntemattomalle porukalle esiintymään, sellaisethan strippareiden keikat juuri ovat! Harvoin olen tuntenut porukkaa, jolle esiinnyn!


    • Mani toolks

      Jos olet Helsingistä tai lähialueelta, niin mene ravintola Alcatraz ja kysy siellä strippareilta, että tekevätkö privaattikeikkaa.

    • Unohdin tosiaan kirjoittaa, että Helsingissä polttarit pidetään. Pitää ollakkin tuonne Alcatraziin yhteydessä. Kiitos vinkistä :)

    • 6+1

      www.pilvilinna.fi on myös ihan hyvä paikka. Tilasin kaverin polttareihin sieltä ja lähettivät paikalle iham mielettömän typyn. Jos Johanna tukiaisen tasoinen riittää niin kannattaa käydä lähipuistoista etsimässä.

    • iltapalalle

      Kokeilkaapas www.crystalshowclub.com - siellä voi myös järkkäillä polttareita, ja asteen siistimpi kuin osa kilpailijoista (siisti = non sleazy.., mutta kaikki oman makunsa mukaan tietenkin)

    • USKOLLISUUS KUNNIAAN!

      L O P E T T A K A A H U O R A A M I N E N JA P O R N O I L U !!! T U H O A T T E TULEVAN AVIOLIITON JO ENNEN KUIN SE EDES ALKAA!!! JÄRJEÄ VÄHÄN TOUHUUN!!! MITÄ SAA...NAN "KAVEREITA" TE OIKEIN OLETTE, KUN VÄHÄT VÄLITÄTTE, MITEN KAVERINNE AVIOLIITON KÄY!!! On ihan teidän syy, kun LOUKKAATTE morsiamen tunteita sydänjuuria myöten HUORIA
      KÄYTTÄMÄLLÄ!!! Turha sanoa, että jää pelkäksi kuolaamiseksi, ja SEKIN ON V Ä Ä R I N !!! Jos kaverinne elämänkumppaniksi VALITSEMA tyttö sanookin alttarilla, että EI TAHDO, niin TÄLLAISELLA POLTTARIPORUKALLA PITÄISI MAKSATTAA KAIKKI HÄÄVALMISTELUKULUT JA VAHINGONKORVAUS MORSIAMELLE!!! HUORUUS ON AVIORIKOS JO KIHLAUSAIKANA!!! H Ä V E T K Ä Ä !!! jos enää osaatte!!!

      • j99991

        valot päälle


    • Anonyymi

      Ime munaa

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      71
      5525
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      256
      4817
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      39
      3148
    4. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      255
      2994
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      102
      2621
    6. Maria Veitola kommentoi soutelija Saarion huomionhakuisuutta

      "Minusta on jotenkin kuvottavaa, kuinka kovalla intensiteetillä Suomi-media seuraa miessankari Jari Saarion merihätää. S
      Kotimaiset julkkisjuorut
      334
      2027
    7. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      5
      1962
    8. Muovipusseista pitäisi saada panttimaksu takaisin

      Ostan joka päivä yhden muovipussin, ja niistä palautuu keskimäärin takaisin kaupan pullomaatin yhteydessä olevaan roskik
      Maailman menoa
      61
      1730
    9. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1555
    10. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      2
      1536
    Aihe