digikamera

onko kellään kokemusta trust 715 lcd kamerasta
niitä myydään 79 € hintaan ilman takuuta mistä
mahtaa johtua ,että takuuta ei myönnetä....
1325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...niin miksköhän ei anneta takuuta.

ja miksi haluat hankkia digikameran. jos vastaat että haluat kuvata hyviä kuvia vaikkakin vaan kerran tai kolme vuodessa niin unohda halvat alle 140€ digikamerat suoraan.

digikamera maailmassa ei tunneta yhdistelmää halpa ja hyvä!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuvailija kirjoitti:

onko kellään kokemusta trust 715 lcd kamerasta
niitä myydään 79 € hintaan ilman takuuta mistä
mahtaa johtua ,että takuuta ei myönnetä....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu