PV:seen vilkut?

Tota noin mää oon vähän pölkkypää mut kuitenki voinko laittaa vilkut vuoden -88 pevettiin? onks se siis hankalaa?
2649
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä se mahdollista on mutta hankalaa... Ja miksi laitat edes siihen vilkkuja ku ei tarvitse olla näyttää vähän hölmölle pevetissä :D

Äänestä

Voi laittaa ja on jopa ollut alkujaankin asennettuna. Suomen laki esti niiden paikoillaanolon aikanaan, samoin kuin tavaratelineenkin (Mopon kokonaispaino). Kannattaa hakea googlella kuvia noista, ovat aika veikeän näköisiäkin :) Siitä vaan !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päle23 kirjoitti:

Tota noin mää oon vähän pölkkypää mut kuitenki voinko laittaa vilkut vuoden -88 pevettiin? onks se siis hankalaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu