Hei, 26v sporttinen nuorikundi etsii naista ikään katsomatta ulkoiliseuraksi sadeasuissa. Mikään ei ole mukavampaa ja piristävämpää kuin ulkoilla kunnon sateessa tai sateen jälkeen, tietysti kunnolla varustautuneena. Helsinki ja lähistö.
Email: [email protected]
Sadeasuissa ulkoilemaan
5
393
Vastaukset
- sadetyttö93
Aww rakastan sadetta! Ja kumppareissa tallustelu sadeviitan suojissa kesäisessä märässä metässä on parasta mitä tiedän! Ja sateessa uiminen; kuin siistin näköstä kun vesipisarat läiskähtelee veden pintaan ja muodostaa sellasii minisuihkulähteitä. Mahdoton kuvailla mut kyl sen ymmärtää, jos on nähny ite!
Mutta mä oon vielä tällänen lapsukainen vasta. Toivon sulle kuitenkin ihania sadesäitä!määki. oon ollu vesiputouksen allA kuravaatteilla. hierontaa ihanimmillaan kumppareissa, kuriksissa ja sadetakissa
faslicot kirjoitti:
määki. oon ollu vesiputouksen allA kuravaatteilla. hierontaa ihanimmillaan kumppareissa, kuriksissa ja sadetakissa
Oi se on ihanaa. Itsellä on paljon sadeasuja, lähinnä Rukan, mutta myös Helly Hansenin ja April Rainin :) pistä faslicot meiliä, niin lähetään yhdessä nauttimaan sateesta ja hieronnasta..
Moikka :) eipä se katso ikää jos sateesta pitää, joten pistä vaan rohkeasti viestiä tulemaan, olisi mukavaa saada ulkoiluseuraa sateeseen :) kunnon sadevarusteissa.
[email protected]Vielä olis seuraa tarjolla sadeasun omistavalle naiselle :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604926Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362239Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti582069- 2022013
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1771619Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.3031560Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2121314- 881239
- 2071192
- 651184