Mun masu

mua vähä huolettaa tää mun masu. oon 14 wee aasialaine tytsi. mä oon kai laiha ja näi mut se lilluu siin sillee.niiku makkarat siin tai jotai sellasta. auttakaa.. mitä mä teen ?
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos 14-vuotias osaa kirjoittaa noin hyvää suomea on hän suomalainen ei aasialainen.

Äänestä

Voi olla aasialaista rotuperää eli aasialainen vaikka äidinkieli ois suomi ;)
Aasialaiset typyt on niin tajuttoman hyvän näkösii ja seksikkäit mun mielest ;D vatsan saat tiukaks ku teet monipuolisii vatsalihaksii joka päivä suunnilleen sata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9981651 kirjoitti:

mua vähä huolettaa tää mun masu. oon 14 wee aasialaine tytsi. mä oon kai laiha ja näi mut se lilluu siin sillee.niiku makkarat siin tai jotai sellasta. auttakaa.. mitä mä teen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu