Olin väsyneenä krapulassa makoilemassa kaverini sängyssä. Hortoilin valveen ja unen välimailla pitkään. Ystäväni olivat lähteneet käymään kaupoilla, itse katsoin parhaammaksi jäädä loikoilemaan. Ystäväni isä oli tullut kyläilemään ja istui olohuoneessa katsomassa telkkaria ja juomassa viinaa.
Kuulin kun makuuhuoneen ovi kävi, mutta en jaksanut reagoida asiaan mitenkään. Olimme kaikki, ystäväni ja hänen isänsä, läheisiä, joten oli melko sama kuka viereeni oli tulossa parisänkyyn nukkumaan. Raskaasta hengityksestä tiesin tulijan olevani kaverini isä, Jouni. hän oli jo melko vanha ja lihava mies. Hän rojahti raskaasti hönkien sänkyyn ja laittoi käden ympärilleni, niinkuin hän usein tekee. Olin niin väsynyt etten jaksanut tehdä muuta kun kääntää selkäni hänelle.
Jouni silitteli minua kyljestä ja välillä hänen kätensä osui, vahingossa tai tahallaan rinnalleni. Krapulassa kun olin, tunsin kuinka kostuin. Kun hänen kätensä oli taas rintani kohdalla, painoin itseäni lähemmäksi häntä, muka unissani ja vahingossa. Takapuoleeni osui hänen haaroväliinsä ja tunsin siellä yllätykseksi jotain kovaa ja kiihtouin vielä enemmän, mutta en tehnyt asialle mitään.
Jounilla oli pelkät löysät bokserin jalassa, joten hänen suuri kyrpänsä seisoi melkeempä suoraan eteenpäin ja hän vaivihkaa tuli lähemmäs, jolloin hänen peniksensä meni reisieni väliin, ihan lähelle pelkillä alushousuilla peitettyä, kosteaa pilluani. Minua alkoi panettaa aivan suunnattomasti, mutta esitin nukkuvaa ja odotin mitä seuraavaksi tapahtuu. Tunsin kuinka hänen kätensä siirtyi pakaroilleni ja lepäsi siinä hetken. aivan varovasti ja hiljaa hän siiri pikkuhousujani niin että näki paljaan takapuoleni. Tunsin kun hän levitti pakaroitani ja kosketti kevyesti pilluani. Tunsin hänen kasvavan vielä suuremmaksi reisieni välissä, kun hän huomasi että olen aivan litimärkä. Hän nousi hieman, vain sen verran että sai boksereilla peitetyn kyrpänsä pilluni huulille ja alkoi liikkua hitaasti. Tuntui ihanalta kun hän liikkui märässä vaossani, välillä klitorikseeni osuen. Aloin väkisinkin hengittämään raskaasti, mutta koitin silti esittää nukkuvani. Jouni siirsi boksereitaan, jolloin hänen suuri ja sileä kyrpänsä pääsi paljaana liikkumaan huulieni välissä, kuitenkin menemättä sisälle.
Jouni siirsi kätensä takaisin rinnoilleni ja puristeli niitä hellästi, samalla kun hänen kyrpänsä hinkkasi minut lähes hulluksi. Hän kävi välillä sisälläni, mutta vain noin sentin matkalta. Se tuntui aivan uskomattomalta ja tunsin kuinka laukeaminen on lähellä. Yhtäkkiä hän survaisi itsensä kokonaan sisälleni, raskaasti murahtaen ja alkoi liikkumaan nopeammin, hän ei enää välittänyt olenko hereillä vai en. Samalla hänen kätensä siirtyi klitorikselleni ja alkoi hitaasti paksuilla sormillaan hieromaan minua. En voinut enää pidätellä voihkintaani vaan ynisin jo aivan estoitta. Suuri ja kovaa takova kyrpä pillussani ja paksut ja hieman kömpelöt sormet klitoriksellani tuntuivat taivaalliselta ja tunsin kuinka orgasmi tulee, se tuntui uskomattomalta. Pilluni sykki ja tunsin kuinka Jouni veti kyrpänsä pois pillustani ja antoi lastinsa lentää reisilleni ja huulilleni. Nukahdin.
Kaverin isä
voi ei !
6
16888
Vastaukset
- vieras3
ihanan kiihottava tarina
- minä vaaan...
oihmikä tarina laukesin kahdesti ton luettuani :)
- tyttö16veeee
voi Jouni!
- vcvcvcx
Surkee, tylsä. Ihan kuin, joku pikku lasten ilta satu...
- jouni rules!!!!
kiihottava
- trtsgs
hmm.. noistahan joskus saa syytteen realiellämässä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2034435Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t663169Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881747Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va131337Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181326Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20231137Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi101111- 501098
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2481079- 50989