Mikrofoni kateissa?

Missähän on vikaa kun hp620 mikrofoni äänineen on "mykkä"? Pelien äänet kuuluu (kaiutin ainakin siis toimii), mutta esim. gmailin videopuhelut on pelkkää pantomiimia. Ei kuulu puhe itsellä, eikä kaverilla.
Apu olis tarpeeseen.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vika on asetuksissa. Käy läpi mykistys ja mikrofoniasetukset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9985531 kirjoitti:

Missähän on vikaa kun hp620 mikrofoni äänineen on "mykkä"? Pelien äänet kuuluu (kaiutin ainakin siis toimii), mutta esim. gmailin videopuhelut on pelkkää pantomiimia. Ei kuulu puhe itsellä, eikä kaverilla.
Apu olis tarpeeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu