niin puhelimeen ei tule valoa päälle, joten en välttämättä näe, kuka soittaa! Saako sitä säädettyä jotenkin, missä vika?
Nokia 500 kysymys
Kun joku soittaa
561
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei saa säädettyä,jos puhelimes on ohjelmistoltaan ajantasalla ja se tekee tota jatkuvasti vie se takuulaite takas sinne mistä ostit,ennen tätä kannattaa tietysti kytkeä se nokia suiteen ja tarkistaa päivitykset mikäli se on ostettu kuukausia takaperin etkä ole päivitellyt sitä
miten saan widgetin siirrettyä pois ja tehtyä kaikista aloitus sivuista samanlaiset, jossa ISOLLA vain
- osoitekirja
- viestit
- kamera
- kalenteri
nyt on pelejä, suosikki henkilöt ja hakukone näytöllä, haluun ne piiloon! ja kaikki 4 aloitus sivua samanlaisiksi. Eihän siitä mitään tule, kun pikkusessa kännissä alkaa puhelinta rassaamaan ja joka sivu on erillainen!
ai ne ei ollutkaan widgettejä vaan pikavalintoja, mutta miten saan aloitusnäytöstä sen hakukoneen pois! hae:web tai oma puhelin ja sit vielä jos sais isommat pikavalinta kuvakkeet, olis aika jees!
pois, tuli se punainen risti! Nyt puuttuu enää pikavalintojen isommat kuvakkeet, onko mahdollista?
ei ole,sitä varten on widgetit joten raivaa tilaa tai pidä joku näyttö pelkillä widgeteillä tms.