harhaa

luulin, että meidän työnjohtaja on pidetty henkilö, mutta, ei se okkaan
12364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ihan hyvin hän on hommansa hoitanut, mitä nyt uusia vähän enemmän on ohjaillut, mutta niin pitääkin. Vanhemmilla alueilla homman pitääkin sujua enempi rutiinilla.

Äänestä
  • Oli tos perjantaina taas vähä nokkapokkaa kaesan kans, mut onneks se anto taas periks :)

    Äänestä

Kuuluiskohan tämä teidän firman sisäisille keskustelupalstoille?
Ka

Äänestä
  • Mun kesä duunis ruohon leikkuu hommissa yksi nainen lupas.Se sano että antaa mulle PILLUU KOKO KESÄN IHAN NIIN PALJO KU VAAN HALUUN. Niin se ainakin sano mulle kun vietiin työ kaluja varastolle. Se on about 50 vuotias.

    Äänestä

  • ammatti koululainen kirjoitti:

    Mun kesä duunis ruohon leikkuu hommissa yksi nainen lupas.Se sano että antaa mulle PILLUU KOKO KESÄN IHAN NIIN PALJO KU VAAN HALUUN. Niin se ainakin sano mulle kun vietiin työ kaluja varastolle. Se on about 50 vuotias.

    Ei kun se sano että PULLAA, kun olet sellainen laiha ressukka, käsivarretkin niin ohkaset vielä.

    Äänestä

  • Veärin kuulit kirjoitti:

    Ei kun se sano että PULLAA, kun olet sellainen laiha ressukka, käsivarretkin niin ohkaset vielä.

    Kyllä mä ihan oikein kuulin, se on ollu kuulemma jo pitkään puutteessa. ja lisäks se on ihan AD/HD.

    Äänestä

Onko vaalee akka,kireet varkut ain yllä.

Äänestä

Sehän on ihmiskauppaa harjoittava täysrikollinen.
Ja mulle se antoi laittomat otkut ja nyt olen haastanyt sen oikeuteen.

No en tiedä, kuka on tai kenestä kirjoitat eikä ole väliäkään, mutta tälle ketjulle käy ihan samalla tavalla kuin sille kolmen lapsen isästä kertovasta juorusta,. Juttu paisui paisumistaan, ja niin käy tässäkin. Kun niitä työnjohtajia on moneen lähtöön, niin minä voin jatkaa tähän oman lisäni.

Oma katkeruuttasiko täällä purat ja kostoa kehittelet?
Menee omaan nilkkaan ja voi sattua pahastikin.

Äänestä
  • 3 lapsen isän ketjulle kävi? Poistettiin, ja se siitä.

    Äänestä

Kävikö tankokunu vieraissa?

Äänestä

Milloin pidätetty? Laita linkki jos lehdissäkin ollut.
Vai oliko kyse toimitusjohtajasta, joka kyllä joutaakin rikostutkintaan.
On sillä velat kaikki ulosotossa jo kymmeniä vuosia ja mersiulla ajelee, hehheheh nauraa vielä päälle.Akkans a eläkkeet tulee kuiteskii Caymansaarilta ilman veroja tietty.
Uusia rötöksiä sitä mukaa kun vanhat rikokset vanhentuu.
Pitäisikö laittaa blogiin kaikki ilmi vai mitä tekis, on vielä harkinnassa.
(A)siantuntija.

Äänestä
  • näkyville ainakin tuon tyhjäntoimittajan nimen alkukirjaimet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietäs vaan , ) kirjoitti:

luulin, että meidän työnjohtaja on pidetty henkilö, mutta, ei se okkaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu