Nazar Lucky star 5 tähteä Antalya-Alanya onko kokemuksia?

Jape3

Meinasimme ottaa pikana lucky 5 starin ,lento antalyaan.Onko kokemuksia hotellia mitä saitte?Laskeskelin todennäköisyyttä että majapaikka löytyy joko Laran rannalta,kemeristä tai Sidestä,Alanyaan asti tuskin menee, muttei sen väliäkään koska siellä tullut käytyä kymmenkunta kertaa.

5

1001

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mdghmtdjdtjktd

      jos tilla on majoittavat pääsääntöisesti Pegasos royal/resortiin tai pegasos worldiin.Koska pegasos ketju on nazarin omia hotelleja.
      Ja tähän aikaan aika varmastikin noihin

    • Upea kokemus

      viime juhannuksena kaikki Lucky Starin ottaneet pääsivät Belekiin eikä meillä ainakaan ollut valittamista. Meillä oli Lucky Star 3 ja 176 neliön villan saimme käyttöömme, iso olohuone/keittiö yhdistelmä, 4 makuuhuonetta, 2 vessaa ja 4 parveketta. Siinä sai rahalle vastinetta, maksoi 299 ekee per henkilö

    • ei enään

      juuri saapuneena voin kertoa että ainakin meidän lähdöllä kaikki sijoitettiin Pegasos clubiin, joka on Insecumissa edellä mainittujen royal ja resortin yhteydessä - mutta se ehdottomasti vaatimattomin ja venäläis-hyökätyin luukku. Ihan ok, sillä altaita ja rantaahan sai käyttää kaikilla kolmella hotellilla.
      mielestäni ei hintansa väärti, mutta kivaa toki silti oli ja buffetissa riitti ruokaa. Parit ongelmat ja matkanjärjestäjän leimaaminen meidät kaikki toisen luokan matkustajiksi paistoi pahasti läpi asioissa :( Tylyä Nazarilta.

    • tietävä

      Tässä viimeisessä tapauksessa on selvästi huijattu..matkanhan piti olla 5 tähden..Pegasos Club on neljän tähden hotelli..royal ja resort niitä 5 tähden!

    • Pettynyt Nazariin!!

      Älkää missään nimessä ottako Nazarin Lucky 5 staria. Lukekaa tarkasti esim.
      usein kysytyt, sieltä selviää että erittäin harvoin on Nazarin hotelli. Useimmiten halvimmasta päästä hotellit. Itse matka ei tosiaankaan ollut edullinen. Nazarin sivuilla lukee myös että nämä tuskin kattavat lentomatkat, se ei pidä paikkaansa. Itse JOUDUIMME Sideen Lake and River Sideen.
      Yöllä jaettiin bussissa Nazarin hotelliesitteet, joista ihmiset etsi kyseistä hotellia,jota ei tietenkään sieltä löytynyt. Hotelli sijaitsi likaisen joen vieressä, ranta 750 metrin päässä. Iso hotelli, joka TÄYNNÄ venäläisiä, jotka etuilivat ruokajonossa, tyhensivät ruoka-astiat omiin pöytiinsä. Meitä oli n. 10 henkilöä tervetulotilaisuudessa, joista yksikään ei ollut tyytyväinen. Hotelli ei tosiaankaan ollut 5 tähden, ehkä kolmen. Huone pieni, kylpyhuone haisi tunkkaiselta. Allasalue liian pieni hotellin kokoon nähden.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      162
      11510
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8132
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5984
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      166
      4967
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      20
      4737
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      39
      4384
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      101
      4275
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      95
      3605
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3280
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1781
    Aihe