Detur Club Green Valley

Kookoo75

Kokemuksia? Lapsiperheelle?
Sijainti, palvelu, ruoka, kaikki info tervetullutta!
-Kiitoksia!

12

577

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Caramella Luca

      paras se on

      • Niinpä niin

        Porttojen mieleen varmaankin...


    • käynyt

      paskaakin paskempi, täynnä kurdi terroristeja ja siivoja varkaita.
      ei olis uskonut mutta näin se menee....

      • ilmatteeks

        puhut asiaa ihan oikeesti karmee mesta ja melu, korvat soi viikkotolkulla
        en menis maksustakaan toista kertaa en edes ilmatteeks


    • Juuri kotiutunut

      En voi suositella lapsiperheille. Olimme viikon ja nuoriso ja vähän vanhempikin porukka piti sitä yöllistä meteliä joka hairitsi ainakin alakerrassa asuvia.
      Paljon >Brittejä ja Saksalaisia jotka eivät osaa käyttäytyä.
      Muutenkin siivoton hotelli.
      Ei ole vielä kertaakaan ollut nuon likaista ja kauheat paskaaset lakanat ja kuulemma joillakin homeiset petit.
      Jos vähäkin allergiaa ei kande mennä.
      Altaassa samea vesi ja kaikkea muuta sellaista. Yök.

      • Kuulostaa

        sopivalta hotellilta suomaalaisille rasvanahoille ja porsaannäköisille työläismaalaisluuskille.


    • mikä lienee totuus

      Detur ilmoittaa että eivät ole saaneet myyntiin minkäänlaista negatiivista palautetta hotellista ..............

      • Neuvostoliitossakaan

        ei virallisesti ollut ympäristöongelmaa eikä toisinajattelijoita.


    • nolla

      Olimme pari viikkoa, ei todellakaan voi suositella lapsiperheille/huonounisille. Musa soi kovaa puoleenyöhön asti. Nuorisoa oli paljon, hyppivät altaaseen myös yöaikaan, ym mekkaloivat 24t. Allas aamulla uintikiellossa/ vesi paskasta.
      Henkilökunta todella amatöörimäistä, ei palveluhenkistä. Eivät edes tervehtineet.Ravintolan ruoka ala-arvoista hintaansa nähden.
      Todella pettymys,en ole koskaan ollut noin huonossa hotellissa Turkissa.Pyyhkeet,vuodevaatteet tulivat likaisina ja kosteina takaisin.

      • EI KOSKAAN ENÄÄ

        Ihan ala-arvoinen hotelli.Epäsiisti;meluisa,paikat repsottavat,huoneissa puutteita,siivous olematonta,asikaspalvelu perseestä,henkilökunta töykeää!!!ÄLÄ MENE MISSÄÄN NIMESSÄ!!


    • Kesällä 2012

      Oli todella meluinen paikka. Allasbaarin melu tehosteineen (karmea sireeni) jatkui aamuyölle asti ja osana meluporukkaa oli henkilökunta, varmaan halusivat nostattaa tunnelmaa, heh heh.
      Lakanoita ei vaihdettu kuten oli ilmoitettu. Pöytälevy keikkui toisesta päästä irti seinästä. Nuo asiat korjattiin vasta pitkän taistelun jälkeen.
      Kuulimme myös, että joku oli tavannut siivoojan matkalaukkua tutkimassa.
      Lähtöpäivänä yrittivät vielä maksattaa laskun, joka ei meille kuulunut. Olivat kuulema yrittäneet samaa temppua muillekin.
      Paljon on matkusteltu, mutta tämä hotelli oli kyllä pohjanoteeraus em syistä.

    • HUTIKO TURKKI

      Kleopatra Beach aivan hanurista mielestämme.
      Ko.-paikan Al-Kusive myös!
      Paukuille ei löytynyt mihinkään aikaan tilaa! (kohtalaisella rahalla kylläkin)
      Vastaanotossa pyydettiin rahanvaihdosta vielä RIKSAA?
      Melkoinen meteli huonon äänieristyksen vuoksi!

      Metelistä viis; PASKA PAIKKA MUUTENKIN MIELESTÄMME.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat

      Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude
      Maailman menoa
      245
      15210
    2. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      125
      10146
    3. Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat

      Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h
      Maailman menoa
      108
      9371
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      23
      7099
    5. 182
      6537
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      176
      6228
    7. Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä

      Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri
      Maailman menoa
      33
      5612
    8. Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella

      Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole
      Maailman menoa
      47
      4806
    9. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      145
      1690
    10. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      25
      1686
    Aihe