Itäinen puoli?

minkälainen on, ranta ja ravintolat?
parhaat ravintolat ja minkä hinta tasosia ovat?
paljonko maksaa rannallaaurinkotuolit ja varjot?

miten pääsen atm liikkeeseen? onko kukaan ollut tai menossa tjäreborgin hotelli huzuray ** ? minkälainen hotsku on ja työntekijät?
13547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Oban alueella on paljon ravintoloita. Hotelli Gumuksessa ja sen vieressä on ainakin hyvä ravintola. Hotellin viereisessä ravintolassa oli jos ei ihan joka ilta niin melkein elävää musiikkia. Gumuksessakin oli välillä ohjelmallisia iltoja.

Äänestä

kiitos :)

Äänestä

me ollaan menossa huzuray hotelliin elokuussa:) toivottavasti olisi ok paikka! ilmeisesti kuitenkin aika hyvällä paikalla?

Äänestä

mekin ollaan elokuussa menossa mihinkä aikaa te ootte lähössä?

siainti hotellil oli hyvä toivottavasti hotellikin on siedettävä, onko kokemuksia?

Äänestä

ollaan menossa 15.7 sinne:)
lämpöä ainakin tulee riittämään! jippii.
eka kerta koko turkissa, toivottavasti on hyvä hotelli:)

Äänestä

meillä lähtö 15.8 :) toivotaan et hotelli on siedettävä eihän me sinne hotellii kököttämään olla menossa mut olis mukavaa jos huoneet olis siistit ja henkiläkunta mukavaa. minkäs ikästä porukkaa teillä lähdössä?

Äänestä

hitto, kirjotin väärin, meillä siis lähtö samana päivänä kuin teilläkin :D
minä ja mies lähdetää, 23vuotiaita ollaan.
Joo, ei oo tarkotus kököttää hotellilla lainkaa, mut jos nyt kuiteki ois edes siisti:)

Äänestä

parhaillaan paikalla 2 tuolii ja varjo 10tl n. 5 €, paljon hyviä ruokapaikkoja, esim Skandinavia melkein vastapäätä vähän vuorelle päin, toinen samalla kadulla käydään tänään testaa

Äänestä
  • Hei sinä siellä Alanyassa parhaillaan lomaileva onnekas=)
    Minkälaiset ilmat,onko kaikki paikat jo auki,minkä verran turisteja???
    Onko se keskustan vesipuisto jo auki,jos tietoa?

    Äänestä

ip kuumuutta hotellilla paossa, lämmintä ja aurinkoista ollut koko viikon varjossa yli 25, kaikki paikat auki ja tällä hetkellä vähän porukkaa rannallakin vain n. puolet tuoleista käytössä, kävelemme varmaan tänään/huomenna vesipuiston ohi, voin kurkata onko auki jos menen ohi

Äänestä
  • hei auki on, 10-17 , jos menee bussilla, rantakadulta bussi 1 (1,20tl)

    Äänestä

vielä noista rantatuoleista esim. meidän hotellissa myytiin 7.50tl 2tuolii varjo huom määrätylle rantaosuudelle, paikanpäällä sama 10 tl, vieressä myös vaihtoehto et maksa mitään vaan ostat jotain syötävää juotavaa maksu 0 tl, ei omia eväitä, jos et osta mitään 2tuolii varjo 5 tl, jokainen valitsee itselle sopivan vaihtoehdon,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lovesun kirjoitti:

minkälainen on, ranta ja ravintolat?
parhaat ravintolat ja minkä hinta tasosia ovat?
paljonko maksaa rannallaaurinkotuolit ja varjot?

miten pääsen atm liikkeeseen? onko kukaan ollut tai menossa tjäreborgin hotelli huzuray ** ? minkälainen hotsku on ja työntekijät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu