Juhannusmökistä 600-1000e

mökkijuhannukseksi

Olemme 14 hengen kaveriryhmä (pariskuntia ja vanhoja ystäviä) Hyvinkäältä ja etsimme juhannusviikonlopuksi mökkiä ajalle 21.6-24.6. Toivoisimme tarjottavilta mökiltä seuraavaa:

-Enintään 4 tunnin ajomatkan päässä Hyvinkäältä -Grillaus- ja/tai nuotiopaikka -Sauna -Oma ranta -SisäWC (ei kuitenkaan pakollinen) -makuupaikkoja n. 10 hengelle, lattiatilaa lopuille makuualustoille yms. -Nautimme musiikin kuuntelusta ulkona, emmekä tahdo olla kenenkään murheena juhannuksena, joten naapureita ei nyt aivan aitatuntumassa tarvitsisi olla.

Siivoamme luonnollisesti mökin ja palautamme sen alkuperäisessä kunnossaan, joten sunnuntailta toivommekin perinteisen klo 12:sta sijaan hieman myöhäisempää luovutusaikaa, jos se vain on mitenkään mahdollista. Olemme kaikki jo reilusti yli parikymppisiä korkeakouluopiskelijoita tai työllistettyjä, joten nuoruuden villeydet ovat jääneet jo taakse ja osaamme nauttia kesäjuhlasta rauhassa.

Ota yhteyttä joko puhelimella tai sähköpostilla. Jos tarjottavasta mökistä löytyy kuvia, niin katsomme niitä mielellämme!

[email protected] / [email protected]

benkku 358 400653263 tai
olli 358 400653263

0

264

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

        10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
        Maailman menoa
        269
        10051
      2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

        vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
        Maailman menoa
        215
        5775
      3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

        Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
        Maailman menoa
        169
        5306
      4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

        * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
        Maailman menoa
        78
        4939
      5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

        Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
        Maailman menoa
        9
        3208
      6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

        Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
        Maailman menoa
        2
        2589
      7. Ootko sä nainen suuttunut

        jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
        Ikävä
        212
        2489
      8. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

        Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
        Ikävä
        12
        2309
      9. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

        Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
        Maailman menoa
        364
        2092
      10. Menen nyt koisimaan

        Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
        Ikävä
        24
        1935
      Aihe