Eli kuten otsikko sanoo, olen ostamassa RuneScape-rahaa. Tarvitsen noin 75M (voin ostaa pienemmissä erissä myös, kuten vaikka 5M tai 10M) acconi kehitystä varten.
Jos olet kiinnostunut myymään minulle, lähetä vaikka sähköpostiviestiä osoitteeseen [email protected] tai voit jättää viestin RS-accosi nimellä varustettuna alle. Kerrothan sähköpostissa myös hinnan.
Olen valmis maksamaan PayPalilla (jos pakko, myös pankkimaksu kelpaa)
Ostetaan RS-rahaa
16
505
Vastaukset
- jmoak14
lue runescapen säännöt seuraavalla kerralla
- JaakkoY93
Eihän tämä kuulu sinulle millään tavalla. En usko että elämäsi häiriintyy, jos ostan RS-rahaa. Olen lukenut RuneScapen säänöt, ja tiedän mitä siellä lukee.
- jmoak14
JaakkoY93 kirjoitti:
Eihän tämä kuulu sinulle millään tavalla. En usko että elämäsi häiriintyy, jos ostan RS-rahaa. Olen lukenut RuneScapen säänöt, ja tiedän mitä siellä lukee.
miksi sitten myyt jos tiedät että se on kielletty. idiootteja nykyään -.-
- JaakkoY93
jmoak14 kirjoitti:
miksi sitten myyt jos tiedät että se on kielletty. idiootteja nykyään -.-
Enhän minä mitään myy.
- lol aika noob
Tiesitkö sitä ettei saa ostaa rahaa tai myydä tai mittän selasta kerää ite
- Kaikenlaista sitä on
Huoh hanki pikselis ite tai luovuta suosiolla
- Kannattaa kattoo!!!
- ....................
RwJ=Real World Trading
- Nulikat
Repesin noille kaikille :D:D. Miks ei toi jäbä sais ostaa rsgp, eihä se sun elämääs vaikuta.
- ootko tyhmä
niin miks en sais kiertää veroja ku eihä se sun elämään vaikuta....mieti enne ku puhut pälli
- Tietämätön äiti
Onko RUNE SCAPE MYYNTI kielletty??
Voiko joku valistaa tälläaista tietämätöntä äitiä, poikani myy jotain Runescape juttuja.
Onko se kielletty? Miksi?- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ei ole muualla kuin runescapen säännöissä...
- SuomenRunescapeStore
http://www.123kotisivu.fi/SuomenRunescapeKauppa
Käy kattomassa niin tehdään kaupat! - pera91
haistappa v*ttu jne. pentu.
- vuoti
vieläkö täälä ostellaan?
- Isoveli valvoo
Gold farmerit (nämä jotka tekee pelissä rahaa ja myy sitä oikeaa rahaa vastaan) saa banaania kyllä ne huomaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841729Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721605Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901389Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701309- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838