Maananataina pitäis ajaa pitkästä aikaa Tallinnasta Augustowiin. Miltä reitti vaikuttaa tällä hetkellä. Onko tietöitä tai muita hidasteita? Kommentteja tältä keväältä?
Vastaukset 1
- Ei syytä huoleen
Olen käynyt kevään aikana pari kertaa, Kaunasissa ja Riiassa.
Myönteistä ovatn muutamat uudet kaupunkien ohitustiet esim. Pärnussa.
Pitkät tieosuudet ovat hyvät tai melko hyvät, taajamien kohdalla paikoitellen tosi kuoppaisia, paikallisilla ei nähtävästi ole ollut rahaa kunnossapitoon.
Rekkaliikenne oli hyvin vilkasta, jopa 10 auton letkoja, mutta eipä se paljoa haittaa, koska kuorma-autot näyttävät ajavan suurinta sallittua eli yhdeksääkymppiä.
Poliiseja näytti olevan paljon, mutta istuivat rauhallisesti autoisaan eivätkä häirinneet liikennettä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2532115
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2621239- 211181
- 41786
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125716Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤233695Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa219655- 52500
- 38458
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42442