mitä mahdollisuuksia on löytää kadonnut ihminen? ja mikä todennäköisyys on löytää etsimä ihminen? Haluaisin löytää yhden kadonneen sukulaisen mutta en oikein tiedä miten. en halua mihinkään kadonneen jäljillä ohjelmaan ainakaan koska tästä en niin julkista kuitenkaan halua. mutta olisi hyvä tietää muitakin mahdollisuuksia.
KADONNUT IHMINEN
5
751
Vastaukset
- 72479217491794701
Väärä palsta.
- kadonnutta kaipaava
eihän ole väärä palsta.ihan tosissani etsin kadonnutta ihmistä mutta en tiedä miten toimia
- Oletko kokeillut?
https://www.osoitepalvelu.net/Default.aspx?lang=fi
Viranomaisilta tai yksityisetsivältä, jos ei tuolta löydy, etkä itse ala jäljittää. - 797391273973
Tämä palsta on tarkoitettu niille kadonneille joista on tehty ilmoitus poliisille.
Oletko tämän kaukaisen sukulaisesi lähin omainen?
Jos sukulaisesi on kadoksissa vain sinulta, niin sitten suosittelet, että kirjoittelet etsintäkuulutuspalstalle kuten etusivulla sanotaan. - olotila
Hae osoitetiodostosta jos on elävä ihminen. Jos on kuollut niin seurakunnan kautta.
Jos on henkilöstä viimeinen osite ja syntymäaika niin saat myös tietää että onko henkilä elossa tai muuttanut ulkomaille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä831611Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691531Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2681263Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56857
- 66844
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64837Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40821- 40807
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44781