Saunalahti on ovela. Se vaikuttaa nettiyhteyksiinä niin, että hidastavat asiakkaan yhteyttä niin, että ei voi lainkaan surffailla netissä, sitten on soitettava saunalahden vikapalveluun ja ohjaavat sieltä kalliille oma gurulle. Ovelaa, mutta näin saavat rahaa puheluista. Minulle väittivät, että omassa koneessani on muka vikaa, vaikkei siinä ole mitään vikaa.
4g mokkulayhteys
3
180
Vastaukset
- myyvät tyhjää
Mulla taas sauniksen 4g muka nopea yhteys ja nopeus pyörii siinä 2-6 mbit/s
- nettimikko
ei toimi täälläkään
- Vaihtoon
Todella raivostuttavaa kun netti pysähtyy ja tiedonsiirto ei toimi kumpaankaan suuntaan.
Siinä odottelet minuutteja josko rakkine alkaisi tehdä työtänsä.
Todellinen superhuijaus koko puhelinmyyntikampanja, jolla jymäytettiin vaihtamaan Saunalahteen.
Erikoista em yhtiössä on täydellinen haluttomuus palvella asiakasta. Valituksiin nopeudesta tai puuttuvasta yhteydestä ei regoida milläään tavalla. Tai kyllä sentään laskut tulevat ajallaan. Jos laittaa viestiä virkailijoille, nämä kehottavat valittamaan yhteyksistä huolehtiville työntekijöille. Näiltä ei tule koskaan mitään palautetta = yhtiön linja.
Tiedä on Saunalahti halpa, mutta ainakaan halpa ja hyvä seei ole. Kehoitan pysymään kaukana kaikesta em. yhtiöön liittvästä "palvelusta".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2425546Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k273970Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,192354Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2872192Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast481441Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611289Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1321182Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.1271109- 35963
- 164846