Olen ajatellut hommata vanhan matkatelkkarin tilalle 28 tuumasta laajakuvatelkkaria, mutta budjetti aiheuttaa tiettyjä rajaoituksia. Kysyisinkin nyt olisiko kellään kokemuksia/tietoa Citymarketeissa kaupan olevasta 28 tuumaisesta Fintec-merkkisen TV:n laadusta.
Ciitymarketin halpa telkkarien laatu?
Fat Mark
31247
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Siskoni osti hopeisen Fintecin 21 tuumaisen normaalin kuvasuhteen telkkarin jota veimme seiraavana päivänä takuuhuoltoon, oudosti surisevan äänen johdosta.
Sen jälkeen se on pari viikkoa toiminut hyvin. Kanavamuistipaikkojen järjestely tosin on täysin järjetön käyttää, eikä valikko muutenkaan kovin fiksusti ole suunniteltu.
Sitä saa mistä maksaa. Mieti sitä.
Kuvaputket ovat jo historiaa, joten nyt ei kannata ostaa muuta kuin joku halpa Danzai 3v ajaksi, joka sitten ongelmajätteisiin ja plasma tilalle, kun hinnat laskevat.
Eli Siskosi oli noita ja talousnero.