mopon raajootin

tietääkö kukaa et minne rajoottimen piuhat tungetaan ku ois kiva tietää ku oman apikkaan oon sellaasta laittaas??
579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

akku,cdi,virtalukko

Äänestä

Mikä rajotin?

Äänestä

sähkö veikkaisin

Äänestä

Niinii mut siis cgc, phot eco vai joku muu?

Äänestä

sun kyrpääs pitäis rajottaa ettei keuli yli XDD MEGA LOL:DDD ebin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

tietääkö kukaa et minne rajoottimen piuhat tungetaan ku ois kiva tietää ku oman apikkaan oon sellaasta laittaas??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu