Eli, oon 14 vee tyttö, ja mul o saman ikänen sisko, minuuttia nuorempi. Joo eli ongelma tällänen: se käy samaa luokkaa ja sil o samat kaverit ku mulla. Ollaan koulussa suht läheisiä, kotona läheisempiä, tosin nyt oon alkanu etääntyy. En voi koulussa olla normaali, semmonen vapaa ku muut, koska mun systeri on siin. En voi muiden lklaisteni kanssa puhua pervoja ja kehoon tai rakkauteen liittyviä asioita, kosja sysko o paikal ja muo nolottaa! Se on ihan hirveetä! Koulua en voi vaihtaa koska käyn koulua jota haukutaan vammaseks. Jos vaihan, kaikki pilkkaa, apua! Kellään neuvoja, mitä teen!?
Vastaukset 3
- tuun hulluks!
niin ja lisäyksenä vielä että luokaltqni kamuistani kaikki aina sanoo että "vooi oottepas sulosii ku ootte samannäkösii, onks teil samaihastus, istutteko vierekkäin tai rakastatteko toisianne!" se on tosi noloa ja hirveetä, ihanku ei ois omaa elämää! Sitten ne sanoo et osaaksä mennä kaupungille ilman rakasta siskoos, nukkukaa vierekkäin yms... En enää kestä enkä jaksa!
- ss
Mulla on ihan sama juttu paitsi että ollaan veljekset, paitti toi nukkukaa vierekkäin:D itse olen 15 ja kyllä niitä hetkiä ilman sisarusta tulee.
- ;(
niin... MUt silti, tää on masentavaa... Mua niiku pidetää lesbon tai jtn...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu521187- 16825
- 68732
- 63725
- 47704
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45518Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8510Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24473- 4472
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104469Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113444- 16431
Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 36415
- 34404
- 35399