Olen rakastunut naimisissa olevaan mieheen ja olen itsekin naimisissa. En koskaan voinut kuvitella, että näin käy. Olen aina tuominnut avioliiton ulkopuoliset suhteet. Tunteet on ihmeelliset, ne vievät, eikä niille mitään voi.
Marianne
Marianne
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...huomannut saman asian.
Jos siltä tuntuu...anna palaa vaan!Elämästä pitää nauttia , jos se hyvältä tuntuu...
Onko Suomeen tullu joku virus ku aika moni vaan alkaa katselemaan apilapeltoa aidan toiselta puolelta.Onko se laiskuutta vai saamatomuutta ku ei viitsitä pitää perhettä koossa vai mikä ihme toi virus on?koetas selventää mulle mikä mättää?
ei sitten kurki aidan yli?
ONNEKSI naisetkin ovat vapautuneet viimein elämään. En ainakaan minä haluaisi olla joku Pyhä Madonna, joka uhraa elämänsä äkäiselle ja tuppisuulle ukolleen.