Onko normaalia että koira syö paskaa metsässä ? Nyt kun tultiin metsälenkiltä autolla niin tietysti koira oksensi penkille. Ihmettelin että paskansiko se per_kele suunkautta kun ruskeaa paskalta haisevaa lillua oli etupenkillä.
Mikä ihme että sitä pitää aina mässyttää jos kasan löytää metsästä ! Erään kerran kun olin katsomassa appiukon mettäpalstalla niin taas koira löysi appiukon riun paikan ja taas löyhyttiin joten vein kostoksi koiran morjestamaan appivanhempia heh heh oppiipahan paskomaan mettään.
Muutenkin on heikkomahainen koira kun vihjaan että "auto" niin melkein jo siitä kyökkää. Koira on nyt 9 kk joten paraneeko niiden autossa olokyky vai pitääkö aina olla luuttuamassa autoa kun mettälle mennään ?
Paskansyönti metsässä.
Yökhyisaatana
2
322
Vastaukset
- sama ongelma oli
Minun koirani teki pentuna sillain, että paskansi autoni enkille, söi paskansa ja sitten oksensi sen paskansa. Sille kelpasi myös toisten koirien ja villieläinten paska. Kun itse menin kyykkypaskalle metsään, koirani sen jälkeen saattoi kaivaa paskomani herkut esiin ja pistellä poskeensa.
- 120 nautinnon yötä
Ruskeassa talossa noudatetaan samanlaisia tapoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 754321
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans1084060Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa582517BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön
Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että1462456Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?672377- 1332093
Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik422077- 501963
- 621719
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?541718