Prelox®

''''.''''

4

1602

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • herra 55

      Kaikkea myydään ja uskoa saa mihin haluaa, monet tuotteet toimivat siten. oOkea ja laadukas ruokavalio on avain elimistön toiminnalle parasta apua elää.
      Mitä apua olet vailla? Jos seksi, niin pidä lomaa välillä seksin miettimisestä niin se helpottaa ja vapauttaa elämän!

    • Näin se on..

      Kokeiltu on , mutta ollut hyötyä .
      Kuten edellinen kirjoittaja mainitsi , parhainten onnistuu kun ei jatkuvasti ajattele seksiä.

    • Lesti81

      Preloxista. Kun kerran siinä on vaikuttavina aineina Arginiini ja Pycnogenol, lukeeko siinä paketissa kuinka monta milligrammaa Arginiinia ja Pycnogenolia yksi Prelox-tabletti sisältää? Miltään Internetin esittelysivuilta tuota tietoa ei mistään ilmene. Ajattelin vain että tuleeko halvemmaksi kombo Arginiini 1000mg tabletteja Pycnogenol Strong 40mg tabletteja vs Prelox jossa noita molempia?

      Arginiinitableteista ja jauheesta kokemukset ovat erittäin positiiviset seksuaalisen kyvykkyyden parantamisessa ja ajattelin höystää kattausta tuolla Pycnogenol Strong valmisteella, mutta toisaalta kun Preloxissa on molemmat niin ei tarvitsisi useiden pilleripurkkien kanssa pelata ja kätevämpää niin. Pelkään vain että ne pitoisuudet Preloxissa on niin olemattomat että pitäisi niitä kourallinen ottaa päivässä ja että tulee aika paljon halvemmaksi ostaa noi vaikuttavat aineet erikseen mutta haluaisin silti tietää faktoja Preloxin Arginiini ja Pycnogenol pitoisuuksista.

    • EsteriW

      Saman verran on Argiinia ja psychogenolin määrää en muista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      86
      5199
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      76
      4696
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      2997
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      86
      2933
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2464
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      60
      2034
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      24
      1860
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      114
      1429
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1318
    Aihe