kuulakysely

niin että onko MITÄÄN järkeä ostaa marui 0,25 kuulii jos saan niit 16 eurol 4000 yhest kaupast. Onko siis kuulilla eroja että onko väliä onko marui kuulia vai noita diablon 0,25 g (17€). ja tänne sitte vastauksia niiltä jotka oikeesti tietää asiasat jotain.
1273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Eihän niissä tavallaan oo mitään eroo kun hinnassa tai en mää nyt oo ainakaan eroi huomannut kuulis. Sen mää tiiän että viron kuulii mäen ainakaan omil aseilla käytä.

Äänestä

ok eli maruin kuulat on rahan tuhlausta

Äänestä

mulla on kans diablon ,25g kuulii ja ei oo ollu mitään vikaa

Äänestä

Diablo kuulat ei ota hoppiin kiinni.
suosittelenG&G kuulia

Äänestä

Diablot on iha hyvii :)

Äänestä

Suosittelen biokuulia. Eivät pilaa luontoa

Äänestä

Suosittelen biokuulia. Eivät pilaa luontoa

Äänestä
  • Kuten sanottu, Diablot eivät ota hoppiin kiinni. G&G tai Vanaras, kummatkin hyviä. Mutta Diablot ovat huonoja.

    Äänestä

Diablot ovat parhaita kuulia.Olen puhunut.

Cide

Äänestä
  • Kuule CideSoft. Sä et todellakaan ole mikään "suuri jehu" täällä. Sun tekstiä lukemalla tulee siihen johtopäätökseen, että sä olet todella tietämätön. En tarkota vaan äsköstä viestiäs, vaan muitakin. Joten älä yritä olla mikään S.T.A.L.K.E.R. "Olen puhunut." Sä et todellakaan voi puhuu noin sun asemassa. PS Diablot ovat laadultaan todella huonoja. Eivät ota hoppiin kiinni yhdessäkään aseessa joita meidän peliporukassa on. Löytyy kuule gekkoa ja lasauttajaa.

    Äänestä

uudemmat diablot ovat iha peruskauraa... Mutta sitten kun niitä verrataan esim. G&G, Marui, Vanaras, Madbull niin kyllä sitten jo tyhmäkin huomaa aseestaan että kummat ne lähtevät tarkemmin ja pidemmälle.. Kokeilkaas tuota nimenomaan biokuulilla.

Äänestä

MINULLA ON KOLME HUONOA PUOLTA BIOKUULISTA

1.AMPUU RITILÄ MASKIIN NIIN LENTÄÄ MURUSIA LÄPI
2.EI OOTA HOPPIIN KIINNI
3.KALLIITA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


random pesukone kirjoitti:

niin että onko MITÄÄN järkeä ostaa marui 0,25 kuulii jos saan niit 16 eurol 4000 yhest kaupast. Onko siis kuulilla eroja että onko väliä onko marui kuulia vai noita diablon 0,25 g (17€). ja tänne sitte vastauksia niiltä jotka oikeesti tietää asiasat jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu