Mulla on semmonen tuppikulli, eli ahdas esinahka, ja paljon löysää nahkaa kullin päässä, kuten pikkulapsella.
Esinahka ei liiku milliäkään, se vain venyy terskan kohdalta. tuntuu, että se on kiinni terskan kärjessä.
Muita kohtalotovereita? Auttaako venyttely ja voiteet tässä tapauksessa?
Esinahka kiinni terskassa
6
352
Vastaukset
- terskamies123
ja ikää on 18 vuotta
- ongelmaterska!
Oon kolmetoista ja aika sama juttu!
- KALkutta
Tossa tapauksessa vois olla viisainta mennä ympärileikkaukseen jossa kirurgi poistaa jonkin verran esinahkaa. Saat sitten terskan esille ja seksikin onnistuu.
- FreeFromtuppikulli
voiteella vaan! Ite oon 16 ja parin viikon voitelun jälkeen alko auttaa
- huhhei 53
itel oli nuorena sama homma, mut sitten se alkokin päiväpäivältä irtomaa
- Terskaa, ei turskaa
Varmaan tohon esinahan ahtauteen voit saada apua voiteesta venyttelystä.
Mutta jos on paljon löysää "ylimääräistä" nahkaa niin ympärileikkaus vois olla aiheellinen. Nimittäin kondomin käyttö on aika vaikeeta jos erektion aikana esinahka pyrkii olemaan terskan päällä. On itselläni kokemusta aiheesta.
Sit vielä se että jos yhdynnässä esinahka peittää terskan niin melko paljosta jäät paitsi... Minusta ainakin terskan pitää olla koko ajan paljaana ja esillä silloin kun harrastaa seksiä, eihän paneminen tunnu miltään jos esinahka peittää terskan!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283366- 973166
- 763004
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim702928"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532871Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862648- 352460
- 572331
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432185- 321943