tuli mainos lehti ja kun heidän tunnus on sunnuntaina ei tehdä työtä vaan levätään ok.kaljaa ei myydä eikä tupakkaa mutta isot mainokset aseiden myynnistä. niin että sillaa mihin katekodiaan se kuuluu.
halpa halli
kalliit hinnat
2
335
Vastaukset
- juppapoika
Kuka sieltä mitään ostaa? Esim. jogurrti on S-marketissa 29snt ja Halpa hallissa JUST sama jogurtti 59snt. Ajatelkaa mikä ero! Ja näitää esimerkkejän kyllä piisaa...aika olis vaihtaa nimi kallis halliksi.
- 12 3
Jep.
Jätetään se uskiksille - hehän mielellään ylimääräiset kymmenykset maksavat..
Niin, ja muistakaa, että voitte säästää satoja euroja vuodessa kunhan eroatte kirkosta. Ja ensi vuonnahan tulee se veroluonteinen TV-maksu joten monella voi ruveta olemaan aika tiukkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1224835Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1854518Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1191953- 4031721
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331482Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann71269Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3781225- 751145
- 741055
- 921008