Heippa!
Onko jollain kokemuksia Alcudiassa sijaitsevasta Sofia hotellista? Kaikki mielipiteet kiinnostaa :) Kiitoksia! Ainiin ja vielä: mitä tekemistä suosittelisitte alle kolmekymppiselle pariskunnalle?
Alcudia hotelli Sofia
5
631
Vastaukset
- 654321
Milloin ootte menossa? Me mennään apollon kautta 25.8 :)
- ettäsillai
Olisko Alcudia Sofia huoneistohotellista kokemuksia !!
- syksyllä matkalle
ettäsillai kirjoitti:
Olisko Alcudia Sofia huoneistohotellista kokemuksia !!
Apollon hotelli Sofia Alcudiassa hyvällä paikalla rannalla,lähellä keskustaa.
Millainen hotelli muuten on? - revisiitä
syksyllä matkalle kirjoitti:
Apollon hotelli Sofia Alcudiassa hyvällä paikalla rannalla,lähellä keskustaa.
Millainen hotelli muuten on?Apollo Sofia Alcudia lisä maksusta 112€ kahdelta viikolta aamiainen.
Tarjoilupöydän pituus 2m. Tarjoilijalta tilattavissa kananmuna ja pekonia paistettuna.
Hotelli muuten kohtuullinen.
- Helmerzone
Hotelli oli oikein kiva. Huoneet olivat vanhoja, mutta viihtyisiä. Huoneita oli remontoitu, mutta esimerkiksi ovet olivat vanhat ja kuluneet. Sijainti oli loistava, sillä joka paikkaan oli lyhyt kävelymatka. Hotellin aamiainen oli oikein hyvä; leipiä, juustoja, leikkeleitä, eri levitteitä, monenlaisia pullia, kakkuja, kääretorttuja, hedelmiä, jogurttia, mehut ja kahvit jne. Tarjoilijalta sai tilattua pekonia ja munia (omeletti, kokkeli, paistettu muna), joten mahan kyllä sai täyteen. Allasalue oli siisti ja viihtyisä allasbaareineen. Meri näkyi huoneiston ikkunasta, joten aamuista aurinngonnousua oli mukava parvekkeella seurata. Hotelli oli myös siisti, palvelu oli erinomaista ja lähes joka ilta oli allasalueella ohjelmaa (grilli-ilta, erilaisia artisteja..). Asiakaskunta oli pohjoismaista, joten öykkäröiviä brittejä ei todellakaan näkynyt. Ehdottomasti täyttää **** kriteerit. Voisin käyttää hotelli Sofiaa jatkossakin :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1076241Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3685906Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie625282Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3373880Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42315Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1432287Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1121354- 121151
- 178987
- 56813