Sanat hukassa...

Mikä se nyt oli

Mulla on hävinnyt sanoja päästäni. V-----t tässä yksi päivä kun olin menossa paikalliseen alkoon ja kelasin monta minuuttia... öööh....ööhhh... mikä MIKÄ se on mitä minun piti ostaa. Näin vain litkua sieluni silmissäni, mutta sana oli täysin hukassa. Ja vasta muutaman minuutin harhailtuani noloissani kaupassa tajusin ett' "kossu", siis KOSSU, ja päässäni harhaili vaan jotain "possu", "tossu", "tussu", "pussi", "n---i".

Myöhemmin illalla sängyssä aloin funtsia että ketä h------ä tässä oikein n---n. Tuoksu oli kuin Jaskan, mutta kädet kuin Jullin.... Kun funtsii ja funtsii aikansa niin tulihan se sieltä! Mutta siinä sitten unohtui miltä tuntui kun se sinne meni. V

3

56

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • t

      Dementia, kaunis asia.

    • Pure Disipliiniä

      Hienoa. Juuri tätä kieltoyhteiskunta jo onkin odottanut. Olet juuri se henkilö, johon eivät edes viinamainokset pure. Sellaisia, jotka muistavat vain ne koukuttavat "Juo maitoa" -mainokset.

    • punainen narsisssi

      Nyt on piru irti. Mikä v----u siinä on kun meikä lämmittää uunia niin palaa melkein koko talo karelle ja melkein koko naapurusto samassa. On nimittäin niin hottia tavaraa mulla. Seuraavalla kerralla kun aion eliminoida entisten ja tulevien heilojeni ja hellujeni rakkauskirjeet, käytän uunin sijasta silppuria. Ne vaan maksaa niin vietävästi, monta kymmentä euroa. Uunissa polttaminen on ilmasta... ainakin mulle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1947
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      891
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      855
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      259
      732
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      64
      717
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      696
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      673
    8. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      649
    9. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      77
      648
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      201
      640
    Aihe