Liittäminen

eli nyt on semmonen tilanne että piti toi putkiston välipilli katkasta että sai putkiston irti. nyt kun putkisto pitäs saada takasin kiinni ni millä saan ne välipillin päät liitettyä kiinni kun hitsaus välineitä ei ole?
1143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole kummoinen juttu hitsauttaa se jollakin asian osaavalla hitsarilla, niitä löytyy joka kylästä joilla on mig-hitsauslaitteet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaapa.. kirjoitti:

eli nyt on semmonen tilanne että piti toi putkiston välipilli katkasta että sai putkiston irti. nyt kun putkisto pitäs saada takasin kiinni ni millä saan ne välipillin päät liitettyä kiinni kun hitsaus välineitä ei ole?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu