Ilman Lukia tätä palstaa ei ole mukava lukea.
Lukiii !!!!!!!!!!!!!!!!!
Luki fani
460
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kuinkahan monta Luki.´a palstalla pyörii, nimi kun ei ole rekisteröity?
:-D
Tässä yksi,maksoitko ilmaa?
Asuntojen hinnat on selvässä laskussa,tänään tuossa iltamassa soitti eräs myyjä,piti myynti palo puheen,no kuuntelin ja kuuntelin ja kun myyjä oli viimeisen sanon sanonut niin lopulta sanoin,melko kallista.
Sinne jää sekin torppa ,on muuttamassa eripaikkakunnalle työn perässä,asunnosta olisi pitänyt reilut puolet poistaa hinnasta,mutta ei kiinostanut kun näitä myyjiä on jo tolkuttoman paljon,sinne jää torpat yksin ja lämmitys kulut pyörii kesät talvet.
Joo kyllä se nyt on selkeästi paras unohtaa kaikki kohteet, jotka eivät ole vähintään -90% markkinahinnasta.
Eräs myyjä soitteli ja tarjosi minulle uutta omakotitaloa 40tuhannella, mutta en ostanut kun Lukin varoitus takoi takaraivossa. Ja sehän oli vain -80% markinahinnasta.
Sanoin ei kiinnosta.