niin että sitä vaan ku must tuntuu et kukaan ei tykkää musta . kaikki pojat välttelee mua.. paitsi yks Ville joka on ihan stanan ällöttävä! en rupee selostaa ennen ku oksennan. mun ihastus tietää mun tunteista mut se haukkuu mua ja mun kavereita.. silti siin on sitä jotakin. mut miks just mun pitää olla tälläne forever alone? miks!?
Forever Alone
2
168
Vastaukset
- Toivotan onnea sinul
Aina joku tykkää jostakin joku poika voi olla ihastunut sinuun mutta ei halua kertoa sitä sinulle ja esittää muiden poikien seurasssa, pojat ovat vähän sellaisia jotka eivät näitä tunteitaan selvästi -.- no mutta onnea joku voi pyytää sinua ulos tänä vuonna jo ;)
- mävaantäälmoi
Kannattaa odottaa. Ihmiset muuttuu ja paikat muuttu ja säkin muutut. Vielä pari vuotta sitten mustakin tuntui, että kaikki pojat - ja tytötkin välttelivät mua, mutta nyt se on muuttunut. En ole vieläkään seurustellut, mutta facebookissa on alkanut tulemaan "ihastustunnustusviestejä" ja oikeassa elämässä on tullut jo pitkiä katseita ja ollaan juteltukin monien kanssa.
Vanhat ihastukset unohtuu etenkin tuollaiset jotka haukkuvat ja puhuvat susta paskaa. Löydät varmasti vielä jonkun, joka oikeasti välittää susta ja hyväksyy sut.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 684537
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h704292Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1112947Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv692854Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p222156Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.582008Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151689- 321513
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1111383- 1851298