Onko porukoilla kokemusta. Kun pyörän kallistaa vasemmalle niin ääni häviää kokonaan. Pystyssä sirkattaa ja oikealle kallistaessa. Varmaan kettinki, mutta kumpi puoli ja kannattaako ottaa pikaiseen auki vai uskaltaako päästellä menemään. Onko kellään mennyt ketjua poikki ja tuliko pahempia vaurioita / onko paha vaihtaa itse ketju ja kiristin?
VT 1100 sirisee kallistaessa oikealle
Siripiri!!!
5
194
Vastaukset
- Såmmå siri
Lisätään vielä, että alkaa noin puolentunnin ajon jälkeen. Kylmänä ei zirraa.
- Hmmm....
kun en tiedä kuinka vanha pyörä kyseessä, mutta saattaisi olla öljypumpun ketju, joka on oikealla puolella konetta heti kytkimen takana.
Näköjään hyvinkin venyvää laatua. - Sirip.
Hmmm.... kirjoitti:
kun en tiedä kuinka vanha pyörä kyseessä, mutta saattaisi olla öljypumpun ketju, joka on oikealla puolella konetta heti kytkimen takana.
Näköjään hyvinkin venyvää laatua.Vm. -96.
- Kilkatus v.taa
Tulee julki noin 2/3 rundeilla. Do pitää viedä telakka kuuntelulle.
- tietämätön
Kerroppa sitten kun vikaa selviää et mistä se johtui.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1792018- 1721721
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691598Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise241403Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1001378- 1001037
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1541028Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c731027Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud228856Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,56810