...missähän paikassa nelikymppinen, Jyväskylässä pari päivää vieraileva mies voisi tutustua vastakkaiseen sukupuoleen? ;)
Illanvietto Jyväskylässä
guest71
11405
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
mee kotiis
Anneli?
Jyväshovin alakerrasta otat vauhtia ja aloitat silmäpelin...ja sitten yläkertaan naista tanssiin hakemaan..:P
Ehdottaisin Tamperetta.
Tai Kuopiota. Kun tulet Jyväskylän kohdalle, älä hiljennä, vaan aja lujaa ohi.
jonkun kioskin lehtihyllyn viereen tutustumaan siihen vastakkaiseen sukupuoleen.
Siellä on sulle ihan kohtuulisen hyvin oppimateriaalia. Tosin ei oo tarkoitettu että siellä tutustut siihen vastakkaiseen sukupuoleen. Ostat mukaan ja meet tutustumaan majapaikassas siihen vastakkaiseen sukupuoleen..
tuoksut, sekä erityisesti naisen luonne, mausta puhumattakaan niistä oppimateriaaleista ei ihan aukene, mutta noin aluksi on ihan hyvä opetella se, miltä vastakkainen sukupuoli noin niinkuin yleensä näyttää.
Älä ainakaa Jyväshoviin mene, siellä on vanhat ämmänläkyrät sun kimpussa.
vikaa vanhemman puoleisissa neitosissa sitten sun mielestäs on? Ite saanu ainakin parhaat kyydit hieman varttuneempien naisten kanssa. Suosittelen muillekin.
Kankitien Kievarissa takuukokemus vaativallekin.
Vai on Kankitiellä kivaa...siis sinne