Ystäviä Varsinais-Suomesta/Uudestakaupungista?

dolphin_girl841

Olen pian 28v. parisuhteessa elävä neitokainen Tampereelta. Muutan opiskeluideni päätyttyä heinäkuun alussa Uuteenkaupunkiin; joten olisi mukava tutustua uusiin ihmisiin ja löytää kavereita vaikkapa elokuviin,baariin, konsertteihin/keikoille, lenkille jne.

Haussa on naispuolinen kaveri, josta voisi saada myöhemmin ystävänkin. Helpommin tutustuu varmaankin samassa elämäntilanteessa oleviin naisiin, joilla ei ole lapsia.

Olen luonteeltani iloinen,rauhallinen, huumorintajuinen,ymmärtäväinen, hyvä kuuntelija ja tulen hyvin toimeen erilaisten ihmisten kanssa.
Kaipailisin juttuseuraa jakamaan arkipäivän asioista syvällisempiinkin.
Harrastuksiini kuuluu mm.musiikki, laulaminen, elokuvat, lukeminen...

Otahan yhteyttä sähköpostilla osoitteeseen dolphin_girl841@hotmail.fi ,mikäli ilmoitus herätti kiinnostuksesi :)

0

58

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Stefu LOISTAVAA!

        Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
        Kotimaiset julkkisjuorut
        134
        1979
      2. Msisa on eronnut

        Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        29
        989
      3. Missä sinuun mies voisi

        näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
        Ikävä
        69
        868
      4. Venäläisiä keksintöjä?

        Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
        Maailman menoa
        261
        747
      5. Tiedän että on aika luovuttaa

        En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
        Ikävä
        65
        740
      6. Raviskalla tappo?

        Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
        Oulainen
        12
        718
      7. Katumuksesta

        Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
        Sinkut
        132
        683
      8. Sun mies on mun

        Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
        Ikävä
        80
        674
      9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

        Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
        Ikävä
        26
        662
      10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

        KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
        Maailman menoa
        207
        655
      Aihe