ja mä en tiä miten mun pitäs kertoo siit mun perheelle ja kavereil.. oon siis 13 vuatias tyttö.. onks teil ehdotuksii millai vois vihjail ja kysel et mitä mielt ne on bi seksuaaleist?
Mä oon bi..
2
172
Vastaukset
- minä....
Onko sillä jotain väliä, että mitä mieltä ne on biseksuaaleista?
Kasvat rauhassa ja katselet, että mitä tapahtuu.. jos joskus rakastut naiseen ja alat tapailemaan, niin siinä vaiheessa voit kertoa kumppanistasi.
Sitä ennen on mun mielestä turha ressata.
Muistat vaan, että tää on sun elämää jota saat elää vain kerran. Tee ratkaisut siis ajatellen itseäsi ja omaa onneasi. Ihmiset jotka on sun arvoisia jää sun elämään olit sitten lesbo, bi tai hetero :) - 16+1
Et kertonut uskontoasi joten se ei vissiin ole sinulle tärkeä, joten komppaan edellistä kirjottajaa.
ateistin motto: YOLO
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä831611Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691531Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2681263Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691252- 56857
- 66844
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em64837Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40821- 40807
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44781