Oli kuuma kesä päivä, ystärettäni oli tulossa luokseni. Tarkoituksena oli lähteä kaupungille.
Ja sitten jo ovikello soikin. Ystäväni oli 25 vuotias isorintainen brunette.
-Moi, tuu sisälle vaan. sanoin
Miia astui peremmälle.
-Hei mä meen käymään vessassa, mia sanoi.
Miia oli jo jonkun aikaa ollut vessassa joten päätin käydä vaihtamassa vielä vaatteita, kävellessäni vessan ohi huomasin oven olevan raollaan.
Miia ynähteli, hänellä oli kaksi sormeaan sisällään. en huomannut tuijotavani häntä kunnes miia katsoi minuun nolosti. Olin aina haaveillut toisesta naisesta, joten päätin nyt tarttua kiinni tilaisuuteen.
-Shhh... sanoin miialle ja aloin riisua itseäni kunnes olin alasti ja miia teki samoin.
Suutelin miia kiihkeästi samalla hieroen hänen rintojaan.
Kunnes etenin alaspäin ja nuolin miian reisiä... pillua...
-mmmm... mä tuun kohta, miia sanoi
Lopetin.
menin selälleni viileälle vessan lattialle.
Avasin haarojani.
Miia tajusi vihjeen.
Mia nuoli klitoristani pyörivin vedoin ja työnsi kielensä sisääni-
-kuules Seija leikitäämpäs sellasta että mä oon lääkäri ja sä potilas.
Seija tutki vessani kaappeja ja poimi sieltä: topseja, desinfiointi ainetta, hammasharjan.
-No niin aloitetaampas, mia sanoi.
-ai,ai onkos alapään pesu jäänyt tekemättä.
Miia otti topsin ja laittoi siihen desinfointi ainetta, hän hieroi sitä minun pilluuni..mmm... että se teki hyvää, sitten hän otti kielen avukseen.
Lopulta miia otti esiin sähköhammasharjan ja laittoi sen surraamaan pilluuni... olin juuri saamassa kunnes miia lopetti ja kääntyi pois minusta... en tiedä mikä minuun meni, olin niin kiimassa ja aloin hinkata itseäni miiaan.
Lopulta Nuolin miian persettä...mmm
ystäväni kanssa (tosi)
Seija
1
16983
Vastaukset
- vesi
"Kirjoittanut: Seija, 17.7.2004 klo 16.22"
"Miia tajusi vihjeen.
Mia nuoli klitoristani pyörivin vedoin ja työnsi kielensä sisääni-
-kuules Seija leikitäämpäs sellasta että mä oon lääkäri ja sä potilas.
Seija tutki vessani kaappeja ja poimi sieltä: topseja, desinfiointi ainetta, hammasharjan.
-No niin aloitetaampas, mia sanoi."
Menee Seijat ja Mi(i)at sekaisin kuin pyykkärin kassit. Tarkkuutta näihin juttuihin, kun kerran tosijuttukin pitäisi olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 595040
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1774368- 724048
- 1334033
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans533755Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe843579- 1153248
- 572988
- 252766
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p172584