Tämä on se vaiettu tabu mistä kukaan ei halua puhua. Kannabista kyllä syytetään vaikka mistä mutta anaboliset steroidit jotka ovat paljon tuhoisampia sekä itselle että muille jätetään melko usein mainitsematta.
Kannabis ei aiheuta väkivaltaisuutta tai raiskauksia mutta anaboliset steroidit ikävä kyllä aiheuttavat.
Onko Suomi niin kova urheilukansa ettei näistä asioista saa julkisuudessa keskustella?
Anaboliset steroidit ja väkivalta
En käytä kannabista
2
239
Vastaukset
- käytän kannabista
Idiootti pitääkö lähteä vertailemaan näitä kahta? keksi kuule parempi viesti jolla asiasi saa esille!
- Santtu1975
Kyllähän kyseisistä aineista aina silloin tällöin juttua mediassa on, joten missä peruste sille ettei asiasta muka julkisuudessa keskusteltaisi?
Ja eipä tuo kannabiskaan mikään median ykkösuutisointi yleensä ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275