Alennukset 2012

Kesä2012Loma

Josko kerättäisiin ketjuun alueeseen liittyvien paikkojen alennuksia kesälle 2012.

Särkänniemeen elämysavain Sivasta, Euromarketista, Valintatalosta tai Särkänniemen verkkopuodista 33€ (normi 37€) ja ipana-avain 27€ (normi 29€). Tuo on jo pelkästään siksi kätevä että huvipuiston alkaessa lipunmyynnissä on ruuhkaa ja ennakkoavaimien jonot on tavallisesti lyhempiä.

Lisäksi kesäkuussa verkkopuodista avaimen ostaessa kolme Quick Passia, joilla saa varattua ajan laitteeseen. Hyvä esim. Tukkijokeen ;)

4

464

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onko Powerparkkiin jostain saatavana alennuslippuja??

    • Kesä2012Loma

      BR:n klubikortilla saa 4€ alennusta max. 5 henkilölle. Näin vain mainoksen kassalla, mutten tarkkaan muista mihin vesipuistoihin se oli. Listassa oli muistaakseni ainakin Visulahti, Serena, Puuhamaa ja vielä 1-2.

      Samaisella kortilla myös alennusta Legolandiin. En ole matkalla sinne niin en kysynyt tarkemmin, mutta myyjä puhui jotain 1 aikuinen maksaa ja loput ilmaiseksi yhteensä max. 5 henkeä.

    • tietämätön

      Elikkä siis kun ostaa vaikkapa valintatalosta särkänniemen elämysavaimen niin saako sen rannekkeen sieltä mukaan ?? ettei tarvitsisi enää jonottaa siellä särkänniemessä...

    • zati

      Märät säpikkäät etsivät perhettä kenen kanssa voisivat mennä yhdessä Puuhamaahan to 26. heinäkuuta. Perhe saa ilmaisen sisäänpääsyn (2x aikuinen, 2x lapsi). Haastattelu ja alueella hengaaminen Säpikkäiden kanssa vie n. pari tuntia, jonka jälkeen loppuaika jäisi vapaaseen oleiluun. Kiinnostuksen voi ilmaista osoitteeseen sanna.hakkinen(a)tarinatalo.fi.

      http://tv2.yle.fi/juttuarkisto/kakkonen-kertoo/marat-sapikkaat

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      149
      1215
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      119
      1038
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      214
      780
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      765
    5. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      63
      725
    6. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      25
      716
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      135
      696
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      622
    9. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      44
      621
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      58
      554
    Aihe