Tapasin tuossa jokin aika sitten pitkäaikaisen nettituttuni, sillä tapaamisella oli hänen kaverinsa mukana joten mitään sellaista ei tapahtunut, mutta hauskaa kyllä oli.
Nyt juuri kun olin pyytämässä häntä kahdestaan ulos, ehti hän samalla hetkellä kysyä minua ulos ennen kuin ehdin kirjoittaa. (Olen siis poika.)
Ekaa kertaa näin kahdestaan olen siis lähdössä koskaan niin mitä oikein voin tehdä että saan osoitettua ihastumiseni tai olen kyllä jo vihjeita tietysti antanut ja silti haluaa ulos? En tosin tiedä varmasti onko molemminpuoleista, mutta voisi olla kun hän itsekkin kysyi? Muita neuvoja? En haluaisi jäädä vain kaveriksi eikä oikeastaan ole kokemusta tälläisesta vaikka ikää on jo 16.
Ihastunut, mitä tehdä?
5
67
Vastaukset
- dead guy
Sano sil suoraa!
- gggggggfg
Pitäiskö ekal kerral sanoa vaan? Vai suudella/halata/ottaa kädestä tai jtn ennen sitä? äääh
- ffdfdfde
jos tyttö ei olisi kiinnostunut edes jossain mielessä, hän tuskin pyytäisi sinua ulos. voit tietenkin kysyä hienovaraisesti, että haluaako tyttö lujan kaverisuhteen vai jotain enemmän.
- asdfghjklöä
Jos se pyysi sua ulos luulekko et se ei tykkäis susta O.o
- rakkaus
Etene rauhassa sillä mitään kiirettä ei ole.Sänkyyn jos menette pitäkää pikku-housut päällä niin kauan kun pystyy.Älkää ottako helposti pois sillä muuten voi tulla jännitys.Minä aloin seurustelemaan 17v. Ja rakastuin viisi vuotta vanhempaan mieheen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1341998Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.291037- 69877
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?261763Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r65751- 13725
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132686- 83685
- 26669
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.210668