Seikkailijatarta

heteronaiselle?

Ketään kaunista, poikamaista lesboa (ei rekkis) pieneen seikkailuun heinäkuussa varatun lesbiancurious-naisen kanssa?

5

182

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VIRGO____

      No thanks, VARATUN naisen kanssa. Mikä siinä nyt oikeesti on että pitää varattuna etsiä jotain varmistusta itelleen. En ainakaan itse halua mitään pelleilyä vaan haluan ihan vakavaa parisuhdetta, enkä mitään kenenkään varmistusta identiteetilleen, enkä mitään panosuhdetta kulissien takana. Ainahan voi miehen kainaloon käpertyä arkiviikkoina. Tommosista suhteista ja säädöistä ei koidu kun harmia. Meille. Ei sinulle, vaan sinulle toisten hyväksikäyttöä. Ellei sit oikeesti löydy jotain vapaamielisiä lesboja jotka haluaa vaan säätää joka paikassa kaikkea.

      On se kumma kun baariinkin astuu, niin johan on tyttöjä yhtäkkiä avautumassa että kuinka on bi ja haluis kokeilla? Mitäs se mua liikuttaa? ei mitenkään. Multa ei irtoo!!

      • Voi männynkäpy

        Oliskin tuommoinen ongelma kun baariin astuu että tytöt hyökkis kimppuun.
        Multa kyllä irtois!!!

        (Mut EI miehen kanssa oleville heteroille, yök!)


      • 13
        Voi männynkäpy kirjoitti:

        Oliskin tuommoinen ongelma kun baariin astuu että tytöt hyökkis kimppuun.
        Multa kyllä irtois!!!

        (Mut EI miehen kanssa oleville heteroille, yök!)

        Joo, samoin. Mä kyllä antaisin myös varatulle heterolle, jos se syliin lankeaisi.


      • yök..

        Mun mielestä on kans kamalaa kun baariin astuu, niin heti on kimpussa roikkumassa just sellaiset, jotka ei tiedä mitä haluaa, haluaako poikia vai tyttöjä vai mitä ja siten ollaan sitä kokeilukappaletta hakemassa. Ja vielä oletetaan, että kaikille vapaille lepakoille kelpaa baarissa kuka vaan kunhan vaan on nainen. Yök.

        Tai sitten on näitä heteroja, jotka tulee baariin testaamaan viehätysvoimaansa, kelapiakohan lepakoille vai ei.

        Ei minulle ainakaan kelpaa ihan kuka vaan, ei riitä pelkkä sukupuoli ja muutenkin yhden illan jutut on ihan turhia, tulee vaan paha maku ja ihan pelkkää ajanhukkaa koko touhu.


    • (?)

      Minkälainen on näkemyksesi kauniista poikamaisesta lesbosta ja minkälainen on rekkis?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1979
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      989
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      868
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      747
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      740
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      12
      718
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      683
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      80
      674
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      662
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      207
      655
    Aihe