Xcover kuloke

Miksi ihmeessä kuulokkeita käyttäessä musiikki kuullu vain n. 1 sekunnin jonka jälkeen loppuu? Pitääkö ladata biisit ensin muistikortille vai miten? Ei toimi youtbe eikä muutkaan videot yms kuulokkeen kautta.
363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika omituinen vika. Onko kuulokkeen liitin varmasti aivan pohjassa? Entä oletko kokeillut buutata kännykän? Eli otat vähäksi aikaa akun irti?

Äänestä

Onkohan varmasti yhteensopivat kuulokkeet? Se että se pää on oikean kokoinen ei tarkoita sitä että ne kävis välttämättä siihen puhelimeen.

Äänestä

työnnä pohjaan mulla oli sama vika SGS2

Äänestä

Kommentoi aloitusta


artoveee kirjoitti:

Miksi ihmeessä kuulokkeita käyttäessä musiikki kuullu vain n. 1 sekunnin jonka jälkeen loppuu? Pitääkö ladata biisit ensin muistikortille vai miten? Ei toimi youtbe eikä muutkaan videot yms kuulokkeen kautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu