Mullapa onki alla bemari.... Taitaa juntteja käydä kateeksi!!!!
BMW-mään
19
563
Vastaukset
- pkwunh78325
Taetaa kulukea meleko mukavasti??
- Siitä vain
8 sylinterisellä sakkorajalle pääsee nopeasti. Ja valtio saa Kreikka lainaan rahhoo.
- MULUKUN JATKE
En paljo kehusi, jos on tarvista MULUKUN jatkeelle.
hee, mullapa onkii Opel, koska en tarvitse jatketta ;)
- "Katteellinen"
Jep ja varmasti istut siinä tosi matalalla, lippalakki päässä ja ohjaat vain oikealla kädellä klo 12 kohdalta, vanteitten hinta on varmaan ainaki 1/3 auton hinnasta.. hehheh...
- Minnuo
säälittää nää bemarikuskit!
hahahah!!! mull ollu kolme bemaria kaikki ihan p*skoja! ja nyt on nissani jossa ole ollu yhtään mitään vikaa:DD ja en enää ikuna osta bemaria, mulle saa maksaa jos semmosen haluaa meidän pihaa :DD
- WW
Minulla oli yksi nissani ja siinä ei ollutkaan muuta kuin vikaa, vikaa ja vikaa vian päälle.
noh mutta aina ei voi voittaa, tietty voinnu mullekin sattua p'skat bemari ja hyvä nisukka! :D
- Pösöllä
Peugeot 205 kovat pellit ja kone.
- ww
Näin on. Kivat kesät :)
- ei saa hurjastella
Eipä näyttäny hyvältä ku kanavasta tänään nostettiin täysin ruttaantunut auto ylös,ja pelastus laitos ilm.naarasi mahdollisia uhreja.
Elekää te niillä autoillanne hurjastelko jos ette halua että käy pahasti.Ja siinä voi myös syytön ihminen joutua uhriksi kun hurjastelee :/ - Paras pitkän päälle
Olen aina käyttänyt Datsunia, koska se on pitkän päälle paras.
- U.Telias
Vieläkö on bemarisi ajokunnossa, vai onko jo kiertynyt jonkun männyn ympärille tuhannelle mutkalle juhannusajelun päätteeksi?
- U.Telias
Mnähän sanoin, että männyn ympärille se mänöö, mutta ei mennytkään vaan kanavaan! Ja kuski heilui niinkuin heikkopäinen terveyskeskuksessa! Olisivat ottanete nokasta sen verinäytteen.
Ja esim. seitsemän vuorokauden koppihoito taltuttaa kummasti kuumimmankin kallen. - tunmummo
Ite oot junttihintti. Mieluummin ajan rollaattorilla ku bemarilla. XD
- KUUTOS BMW
Onko sulla ongelmia kannen kanssa? Mulla pettää kansi aina kun ajan yli puoli tuntia 200km/h. Onko niksejä miten kannen saisi kestämään?
- Muuta vikaa ei ollu
Meillä oli 100a Datsun farmari. Ajettiin joskus 80-luvulla yhtenäi pakkastalavena -46 c asteessa eikä jättänä tielle. Käytiin Haverisessa hiihtämässä 20km ja Datsun lähti hiihon päälle käyntiin kuin palmun alta. Paitti lasit huurussa kun hikiset miehet istu autoon.
- bmwmään
Ei ole! Kun ei edes kulje 200 km/h!! Kaikessa muussa on vikaa!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle223018Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A112077Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.651946Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001803Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761543Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141272Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001265Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥361255- 1111055
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151036