www.remonttipalveluamaranth.fi -Suosittelen!

!

Voin suositella kaikille jotka haluavat hyvää jälkeä ammattitaidolla ja erittäin kohtuullisella hinnalla. Pelkästään positiivista sanottavaa!

7

1340

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • äönjp'o'm'

      Kuten arvata saattaa tollaisilla suunnittelu ja hömppä palveluilla menee huonosti,jopa niin huonosti että pitää täällä mainostaa,
      Tai jos oikeasti joku on tyytyväinen ni laitappa tänne tarkempaa toetoa miksi olet tyytyväinen?Esim kuvia jne......

      • Arja

        Mulle tehtiin remontti kyseisessä firmassa ja olen todella tyytyväinen. työn jälki oli erinomaista ja kaikki mitä sovittiin piti paikkansa. voin suositella!


    • Pakilaman

      Aion ottaa heihin yhteyttä huomenna ja laittaa tähän kokemukset. Oma kohde on varastohuoneen pintaremontti.

    • Perustiedot

      Perustiedot vaikka tuolta:

      http://www.finder.fi/Remonttipalveluja/Remonttipalvelu Amaranth /VANTAA/toiminta/2407094

      Ei tuolla summalla kovin montaa remonttia tehdä ja silti löytyy asiakkaita kommentoimaan tyytyväisyyttään....???

      Ei kai mainos?

      Vetävät nettisivut, kun firman pistän pystyyn, niin näiltä voisin tilata suunnittelijan siihen (en tiedä onko tutkimusta siitä että nettisivut on kohdillaan ja asiakkaita riittää, mutta on duunarina kokemusta siitä että tietty (rahakas) asiakaskunta katsoo nettisivujen pätevyyttä ja tilaa sen mukaan...)

      Osaava asiakas voisi katsoa että referenssit puutuvat, joten tyytyväisten asiakkaiden kehut ovat hieman outoja ja jos tämä on firman mainoskanava, niin kannattaa jättää väliin, vaikka olisi miten naisellista kosketusta.

      Jos saisi mainostaa, niin voisin pistää vaikka kaksi naisrakentajafirmaa tähän lisäksi ja sata VARMANA HALVEMPAA JA LAATUTIETOISEMPAA...

      • Antti1980

        Homma hoituu mutta työntekijöitä ei oteta tosissaan. Noin toista kk ei firma pysty lähetä palkka todistusta. Ei heitä edes kiinosta rakenusliito.


    • Anonyymi

      Tekevät aivan kurajälkeä. Ei voi suositella. Älkää missään nimessä tilatko mitään keittiöremontteja, unohtavat vesieristeidenkin laiton!

    • Anonyymi

      Noh..minä en suosittele kenellekkään tätä yritystä, koska pyysin heiltä n.2kk sitten keittiön tapetoinnin poistoa / maalausta.Urakoitsija kävi paikan päällä ja lupasi lähettää tarjouksen , jota ei vielä 2kk jälkeen ole kuulunut!
      Soitin,lähetin s-postia ja textiviestiä, niin EI vastauksia.
      Eikä v-------n väliä...tehtiin itse koko homma.
      Ja olisi voinut yhtiö ilmoittaa edes , että ei kerkeä tai kiinnosta!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      220
      3682
    2. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      16
      3647
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      94
      2639
    4. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      17
      2229
    5. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      2199
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      13
      1936
    7. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      51
      1761
    8. "Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa

      Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita
      Maailman menoa
      15
      1629
    9. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      90
      1601
    10. Kenen luo menisit nyt

      jos se olisi mahdollista?
      Ikävä
      86
      1245
    Aihe