mulle oma NETTI PERSONAL TREENERI :)

namutarmami

165/65 pelkkää läskii ja selluu, tarttis tehdä jotain, ala mun netti treeneriksi, vuosi ja 4 kk tta aikaa, annat safka ohjeet ja pistät liikkumaan, katotaan sit lopuks palkkio ! ja kuvat tietysti nettiin ennen ja jälkeen ( naurun hyrinää) oikeesti ! Inhoan liikuntaa ja tykkään makeesta, reissuhommia teen mut paljon vapaata,,,, tällanen nyt haussa ja kuittailen sitte miten homma etenee, ei uimista, en voi näyttäytyä uikkareissa yleisillä ! Tää mun vihivoviimeinen yritys päästä läskielämästä, HELP !

2

353

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • !

      Jos täysil sitoudut mukaan ni voin auttaa sua karistaa kilot ! olen 28v nainen ja ollut fitnes kisois ja auttanut monia parempaa suuntaan. laadin kaik ruokavaliot sulle ja teen kunto-ohjelman.

    • No lähdetkö

      Hah, jos sitodut, se ei tapahdu verkon kautta vaan raahaat persees sinne minne mä sanon. Ja sinä 28 vee vastaaja, ihanko laadit ruokaohjelman.... Sillä ei ole tuon taivaan väliä kunaletaan pistän mimi kuriin,jos treenaa syö ruokaa automaattisesti sitä mitä keho tarvii ei ole aikaa ajatella herkkuja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      59
      9437
    2. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      136
      7154
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      103
      6652
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      180
      4987
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      171
      4779
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      98
      3543
    7. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      170
      2451
    8. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      66
      2328
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      164
      2283
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      57
      2097
    Aihe